فروش کامل Mi Note 2 شائومی در کمتر از ۵۰ ثانیه

آتش گرفتن Galaxy Note 7 سامسونگ این فرصت را برای شرکت‌های رقیب فراهم کرده است تا محصولات خود را به صورت گسترده‌تر وارد بازار کنند. شرکت شائومی نیز از همین فرصت به بهترین شکل استفاده کرده است.

موبنا، رضا خواجه‌وند – یکی از بهترین جایگزین‌ها برای Note 7 سامسونگ فبلت Mi Note 2 شائومی است که جدیدترین دستگاه موبایلی این شرکت چینی محسوب می‌شود و در نخستین فاز ورود به بازار توانسته است رکوردشکنی بکند.

این طور که رسانه‌های محلی چین گزارش دادند، هم تعدادی که شائومی برای عرضه Mi Note 2 در فاز نخست در نظر گرفته بود، در ۵۰ ثانیه فروخته شد. فروش کامل یک گوشی هوشمند در کمتر از یک دقیقه رکورد جدیدی محسوب می‌شود

البته باید توجه داشته باشید که برند شائومی همیشه در این زمینه رکورددار است و این نخستین باری نیست که شرکت چینی مذکور توانسته است با این سرعت گوشی هوشمند جدید خود را به فروش برساند.

xiaomi-mi-note-2

شائموی همواره سعی کرده است هزینه تولید گوشی و ارسال آن به نقاط مختلف جهان را در حداقل ممکن نگه دارد و همین مسئله باعث شده است شرکت مذکور بتواند به بهترین شکل توجه مشتریان را جلب کند.

این گوشی هوشمند نمایشگر لمسی ۵.۷ اینچی را در خود جا داده است که تصاویر در آن با کیفیت ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل پخش می‌شوند. از دیگر امکانات این گوشی چینی می‌توان به دوربین ۲۲.۵ مگاپیکسلی، ضخامت ۷.۶ میلیمتری بدنه، رم ۴ و ۶ گیگابایتی، و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی اشاره کرد. قیمت این گوشی هوشمند را رم ۴ گیگابایتی ۴۱۳ دلار و با رم ۶ گگیگابایتی ۴۸۷ دلار است.